Stoisko Wirtualne: Genactiv

“Matka natura daje początek temu, co najważniejsze, a Genactiv temu, co najlepsze.”

W Genactiv wierzymy, że Matka Natura doskonale wie, co jest dla nas najlepsze. Wyszukujemy wyjątkowe substancje i tworzymy z nich najwyższej jakości suplementy i dermokosmetyki. Obecnie w naszej ofercie można znaleźć najwyższej jakości suplementy diety i dermokosmetyki na bazie colostrum bovinum i mleka klaczy.

Nie chcemy ingerować w naturę, dlatego opracowaliśmy wyjątkowy i delikatny proces produkcji, który gwarantuję najwyższą bioaktywność pozyskiwanych składników. Na tyle wyjątkowy, że postanowiliśmy go opatentować. Aby w pełni odkryć cały potencjał, który drzemie w tych naturalnych substancjach, prowadzimy szereg badań naukowych, potwierdzających skuteczność oferowanych produktów. Współpracujemy z takimi ośrodkami badawczymi jak: Pomorski Uniwersytet Medyczny i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie czy Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Produkty Genactiv z powodzeniem polecane są przez uznanych specjalistów branży medycznej i farmaceutycznej. Wierzymy, że to co stworzyła natura jest najlepsze, dlatego nasze produkty nie są w żaden sposób przetworzone. Zarówno colostrum, jak i mleko klaczy pozyskujemy tylko od polskich zwierząt, pod okiem najlepszych specjalistów.

Naszym najważniejszym zadaniem jest dbanie o dobro Klientów i środowiska, dlatego do produkcji wykorzystujemy tylko nadmiar surowca, w pierwszej kolejności zaspokajając potrzeby zwierząt.

Wierzymy, że właśnie dzięki unikalnemu podejściu jesteśmy liderem na rynku preparatów na bazie colostrum bovinum i mleko klaczy. Nasze produkty można znaleźć w najlepszych aptekach, sklepach zielarskich oraz w naszym sklepie genactiv.pl.

 

 


 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Zapraszamy do kontaktu:
● www.genactiv.pl
● @genactiv_colostrum
● https://www.facebook.com/Genactiv
● biuro@genactiv.pl
● 508 008 513