Koktajl

W piątek 1 marca 2024 r. o 18:00 wszystkich Uczestników Konferencji zapraszamy na Wieczór Kulturalny. Rozpocznie się on od koktajlu, po którym odbędzie się występ artystyczny. W tym roku na scenie wystąpią artyści z projektu Opowiadaj mi.

Opowiadaj mi

Opowiadaj mi to projekt będący hołdem dla wybitnych gwiazd polskiej estrady minionych dekad. Artyści zdecydowali się wykonywać najatrakcyjniejsze, w swoim przekonaniu, piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Seweryna Krajewskiego w autorskich aranżacjach. Przefiltrowali te niezwykłe brzmienia z wyjątkową subtelnością, chcąc poruszać serca odbiorców.

W repertuarze znalazły się największe hity, między innymi: „Zacznij od Bacha”, „Uciekaj moje serce” czy „Lubię wracać, tam gdzie byłem”. Nie zabraknie też mniej znanych piosenek, takich jak „Sobą być” i „Nie ma jak Bacharach”.

OPOWIADAJ MI w składzie:

Marcin Wojciechowski (wokal) – związany z zespołem Audiofeels, jako muzyk sesyjny współpracuje z zespołem PTAAAK oraz Poznańską Piętnastką.

Jakub Kraszewski (instrumenty klawiszowe) – jako nauczyciel akademicki prowadzi zajęcia w Instytucie Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Poznaniu, współpracuje z zespołem Szczecin Philharmonic BigBand oraz Teatrem Muzycznym w Poznaniu jako aranżer i dyrygent.

Maciej Adwent (gitara basowa) – jako muzyk sesyjny współpracuje z Poznańską Piętnastką, Wind Cameral Orchestra, Filharmonią Poznańską, Orkiestrą Reprezentacyjną Sił Powietrznych oraz grupą Lombard.

Piotr Trojanowski (perkusja) – jako perkusista pracuje na co dzień w orkiestrze Teatru Muzycznego w Poznaniu, jest współzałożycielem grupy Rzeszów Klezmer Band.

Wieczór kulturalny finansowany jest z środków własnych organizatora.
Spotkanie niefinansowane z środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE