Wieczór kulturalny – Chilla Quartet

W piątek 28 lutego 2020 r. w godzinach 18.00-19.30 zaplanowaliśmy dla Państwa wieczór kulturalny, który odbędzie się tuż po zakończeniu programu merytorycznego konferencji na Auli Dużej Auditorium Maximum.

Gość Wieczór Kulturalny
Gościem specjalnym Wieczoru Kulturalnego będzie zespół Chilla Quartet
Wieczór kulturalny zespół

Cztery klasyczne instrumenty, nowoczesne brzmienia, elektryzujący wokal i nietuzinkowe aranżacje – tak najprościej można opisać charakter Chilla Quartet. Żeński kwartet smyczkowy tworzą cztery młode, żywiołowe kobiety. Na ich scenie dominuje nowoczesność – dzięki niej pozwalają słuchaczom poznać na nowo ulubione utwory, ale też pokazują, że muzyka współczesna może brzmieć dobrze również dla konesera klasycznych brzmień. Nietypowe aranżacje, to nie jedyne, czym zespół potrafi zaskoczyć.

Chilla Quartet

Kwartet na scenie przeobraża się w trio smyczkowe, które tworzy tło dla głębokiego głosu Pauliny Lulek-Zielińskiej. Uczestniczki programu The Voice of Poland, członkini zwycięskiej drużyny Kamila Bednarka w programie Bitwa na głosy emitowanym przez TVP2 oraz laureatki koncertu DEBIUTY podczas Jubileuszowego 50. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wokalistka i altowiolistka doskonale odnajduje się w roli frontmanki. Chilla Quartet wystąpiły w programie muzycznym Polsatu – Must Be The Music, podczas którego spotkały się z pozytywną opinią jury oraz zyskały uznanie publiczności, zdobywając I miejsce w głosowaniu internetowym na najlepszy występ. Chilla Quartet to niebanalna formacja, która obok miłości do muzyki postawiła sobie cel – odkryć to co znane na nowo, zaskoczyć odbiorców i zarażać dobrą energią.


Skład zespołu:

Joanna Zagajewska, Magdalena Środula, Paulina Lulek-Zielińska, Katarzyna Wrona

Wieczór kulturalny finansowany jest z środków własnych organizatora.
Spotkanie niefinansowane z środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE