REJESTRACJA ZAKOŃCZONA – BRAK WOLNYCH MIEJSC

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie równolegle organizowaną III Konferencją dla pielęgniarek pediatrycznych, neonatologicznych i położnych, która odbędzie się w Auditorium Maximum UJ w sobotę 29.02.2020 r. Uprzejmie informujemy, iż z dniem 14.01.2020 r. pula dostępnych miejsc została wyczerpana. Jednocześnie zawiadamiamy, że nie prowadzimy zapisów rezerwowych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w spotkaniu w kolejnych edycjach wydarzenia.

Pobierz certyfikat INFARMA dla “Nowe wyzwania w opiece nad dzieckiem”

Szanowni Państwo,

Po raz trzeci mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji dydaktycznej „Nowe wyzwania w opiece nad dzieckiem”. Wracamy do Państwa po rocznej przerwie i zapraszamy na III edycję konferencji do Krakowa do nowoczesnego obiektu konferencyjno-dydaktycznego Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w okresie zimowym!

Głównym celem konferencji pozostaje niezmiennie podniesienie kompetencji zawodowych i społecznych pielęgniarek i położnych. W trakcie III edycji poruszymy zagadnienia związane m.in. z hipotermią terapeutyczną, podażą surfaktantu, czy pielęgnacją PEG-a. O nieinwazyjnych procedurach niezbędnych w trakcie resuscytacji krążeniowo-oddechowej dowiemy się w trakcie wykładu połączonego z multimedialnym pokazem. Dodatkowo, kontynuując naszą przygodę ze statystyką, postaramy się Państwa przekonać do sięgania po publikacje naukowe. Zaprosimy również do dyskusji jak rozmawiać o szczepieniach ochronnych.

Mamy nadzieję, że nasza konferencja w nowej, odmienionej formie wzbudzi Państwa zainteresowanie i po raz kolejny spotkamy się na wspólnych obradach!

dr n. o zdr. Magdalena Panek

prof. Przemko Kwinta